PRELEGENCI INSTYTUTU CEREBRUM

DSC_0134.jpg

ALEKSANDRA CHOŁODY-PUDEŁKO

EKSPERT ZDROWIA KOBIET, SPECJALISTKA TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ, AKUPUNKTURZYSTKA, DIETETYK, DIETOCOACH

Od 2009 roku rozwijająca swoje umiejętności z zakresu zdrowia. Na swoim koncie ma liczne szkolenia w kraju i zagranicą z dietetyki (ukończyła studia na Collegium Medicum w Bydgoszczy), treningu personalnego, treningu medycznego, akupunktury, medycyny chińskiej, coachingu, psychosomatyki, ziołolecznictwa i naturopatii. 

BARTOSZ PUDEŁKO

TRENER SKUTECZNOŚCI, COACH, MENTOR

Absolwent warszawskiej SGH na kierunku Zarządzanie, studiów podyplomowych z zakresu coachingu na poziomie ACTP w instytucie Mukoid oraz Akademii Przywództwa w Wyższej Szkole Bankowej. Ma za sobą setki godzin szkoleń i studiów z umiejętności miękkich w tym z zakresu mentoringu, komunikacji interpersonalnej i technik podnoszenia skuteczności osobistej i biznesowej.

DSC_0061.jpg
DSC_1015.jpg

MAGDALENA BEŁZA

Prawniczka, zarówno z pasji, jak i z rodzinnej tradycji. Wraz z ojcem, od wielu lat z licznymi sukcesami prowadzi kancelarię. 

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji UMK oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa medycznego na UMK w Toruniu. W 2017 roku z powodzeniem zdała egzamin radcowski.

DSC_0104.jpg

MAGDALENA KOMOŃ

Kobieta ze wSPAniałą wizją na biznes, który od wielu lat prowadzi w branży beauty z sukcesem i co najważniejsze... w swój własny, niepowtarzalny sposób. Posiadaczka wielu pasji, prowadząca działalność  z atencją  zaangażowaniem, posiadająca szereg doświadczeń, jakie pozwalają jej osiągać sukcesy w tej niezwykle szybko rozwijającej się branży.