DSC_0104.jpg

MAGDALENA KOMOŃ

Kobieta ze wSPAniałą wizją na biznes, który od wielu lat prowadzi

w branży beauty z sukcesem i co najważniejsze... w swój własny, niepowtarzalny sposób. Posiadaczka wielu pasji, prowadząca działalność  z atencją  zaangażowaniem, posiadająca szereg doświadczeń, jakie pozwalają jej osiągać sukcesy w tej niezwykle szybko rozwijającej się branży. 

Absolwentka wielu kierunków studiów, na kilku uczelniach, między innymi Wyższej Szkole Dziennikarskiej w Warszawie, Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Dziennikarstwo, politologia, studia menadżerskie, kierunki związane z instytucjami kultury, ukończenie Międzynarodowej Szkoły Linergistycznej i niezliczone ilości godzin szkoleń, webinarów, warsztatów w zakresie branży beauty. Zna wiele ciekawych dziedzin i potrafi się w nich poruszać, wykorzystując w codziennej pracy. Ukończyła także Akademię Liderek, pełniła funkcję Przewodniczącej Rady LGD Zakole Dolnej Wisły oceniajac m. in. wnioski unijne a także pracowała wiele lat w administracji publicznej w dziale ekonomicznym. To tylko kilka z umiejętności i doświadczeń, jakie Magda posiada i dzięki temu rozwija swój biznes tak skutecznie, ponieważ łączy wiedzę z bardzo wielu dziedzin.  Dzięki temu, że towarzyszą jej one w rozwoju zawodowym i osobistym na bieżąco, jest w stanie także Tobie wskazać, jak osiągnąć sukces.  Zrobi to w sposób niezwykle ciekawy i rzeczowy a przede wszystkim, ukierunkowany na Ciebie i Twoje potrzeby. 

 

Podzieli się z Tobą wiedzą z zakresu skutecznego działania w prowadzeniu własnej działalności, nie ograniczając się tylko do branży beauty. Swój sukces osiągnęła w branży, którą poznawała od podstaw i Tobie też pokaże, jak poruszać się w nowej rzeczywistości i jak spełnić marzenia o własnym biznesie.     

Magda to osoba o nieskończonej energii i przekazywanie wiedzy innym stanowi jedną z jej licznych pasji. Od lat prowadzi szkolenia z zakresu własnych, autorskich technik zabiegowych. Ukierunkowała i wyszkoliła wielu specjalistów z gabinetów w Polsce, jak i poza jej granicami. 

Współpraca ze specjalistami na kilku płaszczyznach jednocześnie, holistyczne podejście do Klienta w gabinecie, wyjatkowo skomponowane menu zabiegowe, wyróżniają jej salon SPA w Polsce, co niewątpliwie przyczynia się do jej sukcesu. Chcesz poznać szczegóły? Skorzystaj z wyżej wspomnianego doświadczenia i wiedzy, podczas spotkań z Magdą.