DSC_1015.jpg

MAGDALENA BEŁZA

Prawniczka, zarówno z pasji, jak i z rodzinnej tradycji. Wraz z ojcem, od wielu lat z licznymi sukcesami prowadzi kancelarię. 

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji UMK oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa medycznego na UMK w Toruniu. W 2017 roku z powodzeniem zdała egzamin radcowski.

Miała być filologiem języka angielskiego, ale rodzinne adwokackie korzenie były silniejsze. Swoich klientów indywidualnych wspiera w najtrudniejszych chwilach w życiu. Pomaga w sprawach rodzinnych, spadkowych oraz procesach o zadośćuczynienie - głównie błędy medyczne.


Firmom - pomaga w windykacji, zabezpieczeniu umów handlowych, stworzeniu umowy zabezpieczającej. Oferuje wsparcie w procesie zastrzeżenia znaku towarowego.

Posiada wysokie kompetencje w nawiązywaniu długotrwałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi. Mówi prosto o prawie.

Do kręgu szczególnych zainteresowań zawodowych należy szeroko pojęte prawo autorskie i prawo nowych technologii. Kocha język włoski.

Ulubione motto: Acta non verba.

Magda to jedyny szkoleniowiec w Instytucie CEREBRUM, przekazujący wiedzę z zakresu prawa. Jej szkolenia oraz warsztaty pomogą Ci zabezpieczyć swoją firmę (także tę będącą jednoosobową działalnością), dadzą poczucie spokoju, nauczą jak radzić sobie z tymi, którzy nie płacą na czas oraz jak sporządzać, bezpieczne dla obu stron, umowy z pracownikami.

 

Gdzie ją znajdziesz?

 

www.mbelza.pl

 

 

  • Facebook