DSC_0061.jpg

BARTOSZ PUDEŁKO

TRENER SKUTECZNOŚCI, PRZEDSIĘBIORCA

Absolwent warszawskiej SGH na kierunku Zarządzanie, studiów podyplomowych z zakresu coachingu na poziomie ACTP w instytucie Mukoid oraz Akademii Przywództwa w Wyższej Szkole Bankowej. Ma za sobą setki godzin szkoleń i studiów z umiejętności miękkich w tym z zakresu mentoringu, komunikacji interpersonalnej i technik podnoszenia skuteczności osobistej i biznesowej.

Były manager w Crawford and Company, firmie z branży ubezpieczeniowej, gdzie zarządzał zespołami zarówno stacjonarnymi jak i terenowymi. Ponadto, szkoli i prowadzi Podopiecznych indywidualnych i biznesowych w procesach poprawy ich skuteczności w działaniu. 

 

Dzięki temu doświadczeniu posiada umiejętności z zakresu:

▪ inteligencji emocjonalnej,

▪ psychologii w biznesie,

▪ pracy do celu,

▪ komunikacji,

i wielu innych mających wpływ na skuteczne działanie.

​​

Jako Trener Skuteczności i Coach, najczęściej współpracuje z:

▪ właścicielami firm z sektora MiŚ,

▪ managerami,

▪ kierownikami / liderami zespołów,

wspierając ich w podnoszeniu ich skuteczności w realizacji działań.

Sposoby współpracy z Bartkiem to:

▪ sesje coachingowe,

▪ konsultacje mentoringowe,

▪ szkolenia i warsztaty,

"Jego szkolenia i warsztaty przepełnione są bardzo pozytywną energią, motywującą do działania. Dobór narzędzi powoduje, że jego słuchacze w krótkim czasie osiągają wyznaczone sobie cele. Jego drugie imię to “SKUTECZNOŚĆ”. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą (co z resztą robi w swoich social mediach i na swojej stronie internetowej www.bartoszpudelko.pl). Potrafi przeskanować ludzki umysł jak mało kto. Jedno jest pewne, spotkanie z nim odmieni Twoje życie." 

Znajdziesz go tutaj:

www.bartoszpudelko.pl

  • LinkedIn - Grey Koło
  • Facebook
  • Instagram