DSC_0134.jpg

ALEKSANDRA CHOŁODY-PUDEŁKO

EKSPERT ZDROWIA KOBIET, SPECJALISTKA TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ, AKUPUNKTURZYSTKA, DIETETYK, DIETOCOACH

Od 2009 roku rozwijająca swoje umiejętności z zakresu zdrowia. Na swoim koncie ma liczne szkolenia w kraju i za granicą z dietetyki (ukończyła studia na Collegium Medicum w Bydgoszczy), treningu personalnego, treningu medycznego, akupunktury, medycyny chińskiej, coachingu, psychosomatyki, ziołolecznictwa i naturopatii. 

Szkoleniowiec i prelegentka na eventach branżowych oraz tych mniej formalnych (dla firm lub podczas wydarzeń organizowanych dla kobiet). Występuje zarówno w kraju, jak i ma na swoim koncie kilka zagranicznych konferencji, m.in. w Berlinie, Wiedniu, Rimini, Londynie i Rotterdamie. Prowadzi także własne programy mentoringowe dla zamkniętych grup, w których uczestnicy są dobrani w wyselekcjonowany sposób.

 

Specjalistka od “kobiecych spraw” rozpatrująca schorzenia i dolegliwości człowieka w bardzo holistyczny sposób. W swojej codziennej praktyce zawodowej wspiera kobiety, które chcą zajść w ciążę (pod kątem żywieniowym, suplementacyjnym, treningowym, akupunkturowym i psyche) oraz borykające się z problemami z tarczycą. 

 

Terapeutka wierząca w potężną moc ludzkiego umysłu. Łączy ze sobą dotychczas zdobytą wiedzę z różnych gałęzi nauki, w tym mądrości medycyny wschodniej, medycyny akademickiej, psychosomatyki i totalnej biologii.

 

Z ogromnymi sukcesami współprowadziła firmę ELITE Bydgoszcz Centrum dietetyki, coachingu i treningu indywidualnego. 

Kobieta bardzo zaangażowana w poszerzanie świadomości kobiet na temat zdrowia. Dzieląca się za darmo swoją wiedzą w social mediach. Linki do jej profili na Facebooku, Instagramie i YouTube znajdziesz poniżej.

Założycielka także bezpłatnej grupy na facebook’u “KOBIETA PEŁNA ZDROWIA by Ola Chołody”, dedykowanej wyłącznie kobietom. Znajdziesz tam mnóstwo motywacji, przepisów, porad dotyczących odchudzania, dbania o zdrowie i sylwetkę, live’ów, filmików treningowych oraz promocji, które są dedykowane wyłącznie Grupowiczkom. 

Dołącz do grupy TUTAJ

Jej szkolenia i prelekcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Przede wszystkim dlatego, że prowadzone są w niezwykle energetyzujący sposób. Przekazywana przez nią wiedza jest fascynująca i prezentowana zupełnie inaczej, niż można by się tego spodziewać. Jej szkolenia i warsztaty na długo pozostaną w Twojej pamięci. 

Tu ją znajdziesz:

 

www.aleksandracholody.pl

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram